Boerderij aan rechterzijde bijna einde Zuid-Groeneweg net voor de Heensedijk in de Blikken te De Heen. Familie Stoop. (1940-1945)
De familie Stoop woonde in de Blikken nabij De Heen, zij waren bereid om krijgsgevangenen tijdelijk onder te brengen in de aardappelbewaarplaats van hun boerderij. In verband met de veiligheid van de familie Stoop werden krijgsgevangenen na enkele weken over gebracht naar een schuilplaats in Sint Philipsland. Daar was een zolderetage op de boerderij van de familie Klompe beschikbaar. Dat gebied was geïnundeerd (onder water gezet). Het was een zeer geschikte plek. Een uitkijkpost werd ingericht en hierdoor kon men de gehele omgeving prima overzien. De uitkijkpost werd voorzien van een mitrailleur. Eind oktober 1944, net na de bevrijding van Tholen, zijn de krijgsgevangenen onder dekking van de geallieerden van Sint Philipsland naar Tholen overgevaren. Krijgsgevangenen brachten een enorm risico met zich mee en vormden een continu gevaar. Soms maandenlang werden ze verborgen, bewaakt en gevoed. Werd men gesnapt met deze krijgsgevangenen dan waren de represailles enorm.
Dergelijke acties draaiden vaak uit op standrechtelijke executies van onschuldige burgers. Gelukkig is dit in Steenbergen niet gebeurd. De verzetsgroep had wel een groot risico genomen.